Profilaktiska datora tīrīšana paildzinās tā mūžu

Portatīvo datoru viena no problēmām var sākties dzesēšanas sistēmā, ja netiek veikta profilaktiska datora tīrīšana un ja datora detaļas sāk pārkarst un tiek bojātas. Cēlonis ir putekļu uzkrāšanās, bet katram datoram tas var būt atšķirīgs. Droši zvaniet un mēs palīdzēsim iztīrīt Jūsu datoru. Iepriekš piezvanot un saskaņojot izpildes termiņus, iespējams saņemt iztīrītu datoru tajā pašā dienā stundas laikā.

Datoram apkopi vajadzētu veikt reizi gadā

Ja esiet pamanījuši, ka dators pastiprināti karst un izslēdzas vai dzesēšanas sistēmā nepārtraukti darbojas ventilators, tad datoram ir nepieciešama dzesēšanas sistēmas tīrīšana.

“Datorklīnikā” dators tiek prasmīgi izjaukts un akurāti iztīrīts no putekļiem – ne tikai dzesēšanas sistēmā, bet visā datorā, jo pa spraugām datorā tiek sasūkti smalki puteklīši. Portatīvajiem datoriem nomainām jaunu termopastu un pēc nepieciešamības silikona termoblīves, kas atrodas starp mikroshēmām un dzesēšanas sistēmu. Portatīvajos spēļu datoros izmanto arī silikona termo gēla materiālus, kas sastāv no keramikas, grafēna un silīcija sajaukumiem, kas nodrošina labu kontaktu ar virsmu un siltuma atdevi uz dzesēšanas sistēmu.

Zemāk redzamajās galeriju bildēs ir stipri aizputējuši datori, kā rezultātā datori pēc īsa darbības laika izslēdzas vai stipri uzkarst.
Savlaicīgi iztīrot datoru ietaupīsiet uz papildus remontiem.