Datoru remonts
Bez starpniekiem
Datoru serviss

Datoru serviss un remonts

Apkalpojam privātpersonas un uzņēmumus

Pirms dodieties pie meistara, piesakiet vizīti telefoniski un izstāstiet par radušos problēmu

Vairāk kā piecpadsmit gadu pieredze datortehnikas apkalpošanas un datoru elektronikas remontu jomā, strādājam bez starpniekiem. Nākot pie mums Jūs apkalpos tieši tas meistars, kas veiks Jūsu datora remontu. Pieredze rāda, ka neprasmīgs datora remonts rada gan papildus izdevumus, gan pārdzīvojumus. Mēs Jums to gribam aiztaupīt. Kvalitatīvas detaļas un komponentes no uzticamiem ražotājiem. Mēs augstu vērtējam mūsu klientus un mūsu reputāciju. 

Remontējam dažādu sarežģītības pakāpju elektroniskus un fiziskus bojājumus tādiem datoru ražotājiem kā Apple, Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo, IBM, MSI, Sony, Emachine, Packard Bell, Toshiba, Samsung u.c.

Remonta ilgums atkarīgs no problēmas specifikas, un tas var aizņemt reizēm ne vairāk kā vienu darba dienu, atkarībā no tā, cikos dators tiek nodots remontā. 

Tehniski sarežģītu remontu vai detaļu pasūtīšanas gadījumā, iepriekš vienojamies ar klientu par remonta termiņiem.

Garantija uz visiem padarītajiem darbiem.  Droši zvaniet vai rakstiet uz epastu, konsultējieties, ja Jums ir kādi jautājumi. Konsultējam klientus par jaunu datoru iegādi, kā samazināt datu zuduma risku un parūpēties par datu drošību.

Portatīvajam un stacionārajam datoram veicam: